Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Boys Over Flowers 1. Bölüm İzle Türkçe Altyazı İzle
#1
Boys Over Flowers 1. Bölüm İzle Boys Over Flowers 1. Bölüm Türkçe Altyazı İzle Boys Over Flowers 1. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Boys Over Flowers 1. Bölüm İzle Türkçe Altyazı İzle

[Image: 200px-1233793982_boys-over-flowers.jpg]

Boys Over Flowers ( Hangul : 꽃 보다 남자 , Hanja : 花样男子 ) bir Güney Koreli oynadığı televizyon dizisinde Ku Hye Sun , Lee Min Ho , Kim Hyun Joong ve SS501 , Kim Bum , Kim Joon arasında T-Max ve Kim So Eun . Bu prömiyeri Kore Broadcasting System (KBS2) Ocak 5, 2009 tarihinde KBS2 ve 25 bölüm sonra Mart 31, 2009 tarihinde sona erdi.

Bu dayanmaktadır Japon shōjo manga serisi, Boys Over Flowers ( 花より男子 Hana Yori Dango ? ) tarafından yazılmış, Yoko Kamio . Serisi Tayvanlı takip manga beşinci televizyon uyarlaması Meteor Garden ve onun devamı Meteor Garden II ve Japon Hana Yori Dango ve onun devamı Hana Yori Dango döndürür .

Konusu:

Shin Hwa Okulu Goo Haziran Pyo, küresel bir şirket Shinhwa Grubu'nun mirasçısı, Yoon Ji Hoo, Soh Yi Jung ve F4 adlı çete oluşturmak Şarkı Woo Bin katıldığı zengin insanlar için bir okul vardır. Haziran Pyo, F4 lideri, ana zorba olduğunu.

O çatıdan atlayan bir çocuğu kurtarır ve olayın neden olan tüm tanıtım sakinleşmek için bir burs verildiği zaman zengin bir aileden değil Geum Jan Di, Shinhwa Okulu'nda biter. Jan Di hariç tüm okul ibadet F4. Ancak, o diğer üç farklı gibi görünen Yoon Ji Hoo, belirli bir yumuşak bir yer tutar. Jan Di sonunda arkadaşı savunmak için F4 karşı konuşuyor. Ondan sonra, o Haziran Pyo en büyük rakibi olur. Neredeyse Jan Di zorbalık her zaman, o bir şekilde Ji Hoo tarafından yardım edilir. Jan Di ve Jun Pyo olan rekabeti yoğunlaştırır, ama Jan Di şimdi onun dikkatini çekti aynı zamanda onun için eğlence kaynağı olduğunu.

Hikaye gelişir ve Jun Pyo yavaş Jan Di aşık başlar. Diğer taraftan, Jan Di dikkatini onun kurtarıcısı, Ji Hoo açık, ancak hikaye ilerledikçe sonuçta, kalbi Haziran Pyo ile. Çift onların aşk için mücadele etmeye devam birçok engellerle karşılaşır.

Oyuncular

Ben Hye Sun Geum Ocak Di olarak

Jan Di kuru temizleyici dikbaşlı kızı. Shinhwa Lisesi çalıştırmak için bir teslim ederken, o intihar gelen Şımarık bir öğrenci kaydeder. Jan Di prestijli okula bir burs teklif ve Gu Jun Pyo kötü tarafında alma sona erer.

Lee Min Ho Gu Jun dönme gibi

Haziran Pyo F4 (Shinhwa Lisesinde en popüler adam) ve Shinhwa Conglomerate varisi lideridir. Onun zorbalık yollarını ayağa kalkar, ama yerine onun için düşme biter sonra O Jan Di eziyet. Drama sonunda, o Jan Di teklifinde tasvir edilmiştir. Onun "amnezi" neden bir araba kaza oldu.
Jang Geun Suk o başlangıçta rol Gu Jun Pyo sunulan, ama almak yerine tercih olduğunu bir röportajda bahsedilen Beethoven Virus .

Kim Hyun Joong Yoon Ji Hoo olarak

Ji Hoo F4 ve Kore eski cumhurbaşkanı torunu üyesidir. Onun müzikal yetenek Jan Di dikkatini yakalar ve ona yönelik duyguları gelişmeye başlar. Sonunda, onun için duygularını geliştirdi. Onun her iki ebeveyn için sağ kurtulan tek kişi kazada öldü bırakıyor bir araba kaza oldu. O kaza nedeniyle bir "Sürüş Fobi" vardır.

Kim Bum gibi So Yi Jung

Yi Jeong F4 Kullanıcı Casanova olduğunu. O yetenekli bir çömlekçi ve ailesi ülkenin en büyük sanat müzesi var. O Chu Ga Eul (aşık olduğunu fark edince sonunda onun playboy yollarını değiştirir Kim So Eun ).

Kim Joon Şarkı Woo Bin olarak

Woo Bin F4 Don Juan olarak bilinir. Ailesi büyük bir inşaat şirketi çalışır ve bir yeraltı örgütü için önemli bağlantıları vardır, mafyalar olmak ima etti.

Kim So Eun Chu Ga Eul olarak

Resepsiyon:

Jan Di en iyi arkadaşı ve püresi dükkanında onunla çalışır. O sonunda onu sevdim ve o, sonunda, bu duygular karşılığını Yani Yi Jung söyledi.

Serisi başka oluşturmadan, büyük bir hit oldu Kore dalga gecede süper starlar için çekim Asya ve oyuncular boyunca. Dizi bittikten sonra, aktör ve aktrisleri birkaç değişik ciro ve ticari reklam yüzü oldu.

Boys Over Flowers çapında bir hit oldu Güney Kore'de halkın davranışını etkileme noktasına, kendi yayın sırasında. Drama dizisi daha ciddiye onların görünüş alır ve drama F4 karakterler arasında var "güzel çocuk" görüntü elde etmek için erkek etkiledi. Daha fazla Güney Koreli erkek giymeye başladı kozmetik mümkün tatil yöreleri gibi drama yurtdışı Altyazıları fark etmeye başladı ve Güney Kore ve ötesinde izleyici. [ 1 ]

Serisi, diğer eyaletlerde Güney Kore ötesinde hit oldu Asya dahil olmak üzere, Tayland , Japonya , Vietnam , Singapur , Nepal , Filipinler , kuzeydoğu Hint devlet Sikkim , Arunaçal Pradeş , Nagaland , Mizoram ve Tayvan , diğerleri arasında, ve aktörler ve süper starlar vurularak ana karakter oynadı ve Asya genelinde, Çiçek ile ilgili boyunca sık sık çeşitli etkinlikler, Boys düzenlenen aktrisler. Sergi, başrol oyuncusu, bir kariyer yapmak ile alacak olan Lee Min Ho , daha önce düşük bütçeli lise dramaları küçük bir sayı ortaya çıkmıştı.


Boys Over Flowers 1. Bölüm İzle Türkçe Altyazı İzle
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)